OBJAWY HASHIMOTO

depresja w niedoczynnosci tarczycy - czyli moje zycie jest beznadziejneHaszimoto.pl to strona poświęcona wszystkim najważniejszym kwestiom związanym z autoimmunologicznym zapaleniem tarczycy. Objawy Hashimoto to najczęściej wiele drobnych, pozornie nie połączonych ze sobą problemów, które niewtajemniczony mógłby określić jednym określeniem –

leniwe, głupie babsko.

Jeśli jesteś taką Hashipoczwarą, która nie potrafi od jakiegoś czasu odnaleźć się w swoim życiu, wybierz się do endokrynologa. Jeśli znasz kogoś, kto w ostatnim czasie zmienił się nie do poznania, wyślij go do endokrynologa. Być może to ocali jego życie.


Objawy autoimmunologicznego zapalenia tarczycy, zwanego inaczej Hashimoto, tak naprawdę nie istnieją.

Cierpiąc na chorobę Hashimoto, szybciej lub później znajdziesz się w grupie osób cierpiących na nadczynność lub niedoczynność tarczycy – i to objawy tych schorzeń będą Ci dokuczać.

objawy hashimoto haszimoto zapalenie tarczycy

 

OBJAWY HASHIMOTO – OBJAWY NIEDOCZYNNOŚCI TARCZYCY:

OBJAWY HASHIMOTO – OBJAWY NADCZYNNOŚCI TARCZYCY:

 • spadek masy ciała (serio? ktoś chce się leczyć z CHU-DNIĘ-CIA?? żarcik.)

 • nadpobudliwość, bezsenność

 • kołatanie serca, wewnętrzne rozedrganie

 • ogólne osłabienie organizmu


  Hashimoto ma wiele twarzy, często przez długi czas przebiega bezobjawowo, mimo, że organizm już zaczął walczyć sam ze sobą. Przez pewien czas, gdy tarczyca jeszcze nie uległa dużemu uszkodzeniu, organizm będzie starał się walczyć, a jej zdrowa część będzie produkowała większą ilość hormonów, by wyrównać braki. Po dłuższym czasie, prawdopodobnie przestanie sobie z tym radzić, a Ty zaczniesz odczuwać nieprzyjemne objawy hashimoto – czyli tak naprawdę, objawy niedoczynności lub nadczynności tarczycy.

  Choć z niedoczynnością tarczycy medycyna w dzisiejszych czasach radzi sobie świetnie, nieco większy problem pojawia się przy nadczynności. Dodatkowo problemem jest fakt, że sztuczna tyroksyna podawana w celu uzupełnienia niedoboru naturalnego hormonu, dodatkowo rozleniwia już i tak leniwą tarczycę. W efekcie dawka hormonu wraz z upływem czasu musi być zwiększana.

  Nierzadko zdarza się również, że terapia hormonalna jest przeprowadzona nierozważnie, przez co chory wpada z nadczynności w niedoczynność i odwrotnie.


  Ważne! Porady & spostrzeżenia autorki odnoszą się do jej osobistych oświadczeń – proszę czytelników o zachowanie dyskrecji. Z prostytucji tłumaczę się tutaj , łzawą historię mojego życia możesz przeczytać tutaj, a umywam rączki tutaj – POLITYKA PRYWATNOŚCI.

  Zdrowia dziewczynki!

  subskrybuj jpg

  ^^  ^ GARŚĆ INFORMACJI i SOCZYSTYCH ARTYKUŁÓW NA DOBRY POCZĄTEK! ^ ^^