Jak być szczęśliwym? Czyli garść informacji na dobry początek / nie tylko choroba Hashimoto!

subskrybuj jpgRegularna praca nad sobą jest najważniejszym czynnikiem sukcesu. Wierzę w to od lat, ponieważ od momentu gdy spróbowałam wcielić tę zasadę w życie, moja codzienność zmieniła się dramatycznie.

Dramatycznie poprawiłam swój los, swoje ciało, swoje zdrowie, swoją codzienność, swoją psychikę i sytuację życiową. Żyjąc czysto – zdrowo, odżywczo, regularnie, higienicznie, pozytywnie, na luzie, bez spiny – tak po prostu, dobrze – możesz być szczęśliwa. Choroba Hashimoto, niedoczynność tarczycy, zaburzenia odżywienia czy depresja to czynniki, które mogą zaburzyć Twoją równowagę, Twoje poczucie szczęścia, sprowadzić Cię do poziomu mebla, który inni mają prawo przesuwać z kąta w kąt, ewentualnie wykorzystywać go jako stołek podczas mycia okien i osiągania swoich celów.

A przecież co masz lepszego, bardziej wartościowego, niż życie? Niż czas? Nic. Dlatego każdą chwilę dobrze jest wykorzystać w pełni, by wycisnąć z życia najwięcej dobrego.

Ja staram się żyć w ten sposób i każdego dnia z litością obserwuję wiele kobiet wokół siebie – rozbitych, cierpiących, tonących, rozregulowanych. Taką kobietą byłam kiedyś też ja i nigdzie nie znalazłam pomocy – ani wśród sąsiadek, ani w szkole, ani w pracy, ani na forach, ani na blogach. To było okropne i to była największa trauma mojego życia.

Jeśli chcesz w każdy piątek szarpnąć soczysty artykuł, który nakarmi Twoją głowę i serce, wpisz się do listy subskrybcji (prawy gorny rog strony).
Ixon też nie może doczekać się piątku.


A tak przy okazji, tutaj podałam Ci na tacy zbiór najważniejszych informacji na początek.

 • DIETA / Choroba Hashimoto – kilka słów o zdrowym odżywianiu, gdy chcesz zdrowo schudnąć lub utrzymać wagę forever.efekt jojo gwitfit jedzenie

dieta bezglutenowa bezglutowa

dieta bezglutenowa bezglutowa

muesli owsianka dieta

dieta bezglutenowa hashimoto sekrety

dieta bezglutenowa hashimoto sekrety


 

 • MOTYWACJA / Choroba Hashimoto to często smuteczki i zaniżone poczucie własnej wartości. Tutaj trochę motywacji, jak wyjść z ciemnej dupy.

 • ćwiczenia trening sport aktywność hashimoto tarczycy

  ćwiczenia trening sport aktywność hashimoto tarczycy

  jak sie zmienic

  samoakceptacja

  samoakceptacja

  przeciwciala anty hashimoto


 • DEPRESJA / Choroba Hashimoto to różne smutne objawy, które nierzadko wydają się być tylko beznadziejną osobowością. Jeśli myślisz o sobie, że jesteś głupia, brzydka, albo że Twoje życie jest nudne bo na nic lepszego nie zasługujesz, to wiedz jedno – gówno wiesz.

 • poczucie winy depresjazycie przez szybe depresjahashimoto-otylosc-nic-nie-kumam-problem-ze-skupieniem


 •  AUTOAGRESJA – czyli dlaczego stajesz na drodze własnego szczęścia?
  autoagresja hashimoto

 • FIT ŚCIEMA – czyli jak nie dać się nabrać na fit jedzenie?

  herbata zielona

  herbata zielona

  suplementy diety superfood

  muesli owsianka dieta

 • FIKAJ PÓKI MOŻESZ!! – czyli jak się ruszać, żeby się nie zmęczyć?

  sport tarczyca hashimoto

 • Ale właściwie po co to wszystko? I dlaczego jakaś obca baba mówi mi, jak mam żyć?

  hashimoto haszimoto autorka

  hashimoto haszimoto autorka