Test ZŁY LEKARZ – zero tolerancji dla ignoranto-idiotów! + LIST DO MOICH EX.

Choć nóż otwiera mi się w kieszeni za każdym razem gdy wracam pamięcią do początków mojej choroby, ale postaram się być spokojna.

Ponieważ nie lubię generalizować, powiem wprost – ośmiu z dziesięciu moich ex lekarzy było mordercami. Zabili moją młodość. Patologicznymi, nienawistnymi, chorymi na bezmózgię bezmózgimi idiotami. Ponieważ niestety wyparłam te wizyty ze świadomości, nie jestem w stanie nawet przypomnieć sobie ich nazwisk, a że byłam wtedy gówniarą, nie zdawałam sobie też sprawy, że ci ludzie wsadzili mnie na 5 lat do więzienia. 

Moje więzienie nazywało się nieświadomością i poczuciem braku wpływu. To przez nich przesiedziałam kilka dobrych, młodych lat, w ogromnym szlafroku, z tłustymi włosami i łzami w oczach. Zły lekarz to morderca – dlatego jeśli podejrzewasz, że Twój lekarz to zły lekarz, to nie miej żadnych skrupułów – przestań do niego chodzić i zafunduj mu bezrobocie. By chronić siebie i innych.


Bez zbędnej paplaniny od razu powiem Ci jak się chronić przed mordercą. Prosty test pt. ZŁY LEKARZ:

 • Idziesz na wizytę. Mówisz że jesteś chora na tarczycę, lub słyszysz to z jego ust.
 • Gadacie o tabletach, o przeciwciałach, o pozostałych objawach bądź ich braku.
 • i teraz – uwaga. ZADAJESZ JEDNO, PROSTE PYTANIE:

  ja: Panie doktorze, co jeszcze, prócz przyjmowania lekarstw, mogę jeszcze zrobić, by załagodzić objawy i poczuć się lepiej?


 • lekarz: ODP. A) nic. może pani zostawić stówkę i spadać do swojej nory.

  = Twój lekarz jest mordercą lub nieukiem. Ignorantem, który ma Twoje zdrowie w dupie, chce Cię wyssać z kasy i śmiać się z Twoich problemów opowiadając o nim kumplom przy piwie. Jest palantem, który świadomie bądź nie kłamie Cię w żywe oczy, bo spał na wykładach z dietetyki klinicznej, lub po prostu chce żebyś chorowała jak najdłużej i przynosiła mu hajs w zębach aż padniesz.


 • lekarz: ODP. B) Bardzo dużo, proszę wykluczyć ze swojej diety cukier, ponieważ nasila on stany zapalne w organizmie, proszę przebywać dużo na świeżym powietrzu, żyć w miarę możliwości jak najbardziej aktywnie. Należy unikać przetworzonej żywności, bo nie ma w niej wiele wartościowych składników, a przy problemach z tarczycą dbanie o dobrą dietę jest bardzo ważne.

  = Twój lekarz to prawie na pewno dobry specjalista. Nie spał na wykładach z dietetyki, przekazuje Ci informacje zgodnie z najbardziej aktualnym stanem wiedzy. Jest empatyczny i analizuje problem wieloaspektowo. Traktuje Cię z szacunkiem i zależy mu na faktycznej poprawie Twojego stanu zdrowia.


  Nie pozwól traktować się jak szmatę, którą ktoś może zbyć robieniem mądrych min i skwitowaniem, że nic nie możesz zrobić więcej, niż żreć tablety! Jeśli jesteś u specjalisty – płacisz za to, nieważne czy płacąc podatki czy kładąc stówkę na stole, masz prawo żądać dobrej usługi – rzetelnej porady i kompleksowej opieki!!


  Jeśli wyblaknie Ci koszula po pierwszym praniu, zaraz robisz aferę na pół sklepu. Jeśli trafisz na lekarza-debila, też masz prawo zrobić aferę! Ja mam taką pracę, że jeśli coś spieprzę, to albo trafię do ciupy, albo zapłacę duże odszkodowanie. Każdy jest odpowiedzialny za robotę którą wykonuje, czy to murarz na budowie, czy lekarz w fartuchu – a jeśli lekarz nie kroi tylko mówi, to jest odpowiedzialny za słowa które wypowiada (lub których nie wypowiada)!

  Lekarz jest specjalistą od stanu zdrowia i też jest odpowiedzialny za słowa, które wypowie, za porady, których Ci udzieli. Jeśli zły lekarz mówi Ci, że to normalka że chorobę autoimmunologiczną dostajesz w pakiecie z depresją, grubą dupą i lecącymi włosami, i że sorry, taki mamy klimat na wyspie zwanej Hashimoto, to wiedz jedno – Twoim obowiązkiem jest ostrzec innych przed tego rodzaju partactwem. Nie możemy godzić się na to, na co ja godziłam się ponad dwa lata – zbywanie, bagatelizowanie i odsyłanie z kwitkiem.

  dobry lekarz hashimoto


Jeśli wykryjesz, że Twój lekarz to zły lekarz, koniecznie podziel się tym z innymi. Nie możemy przyzwalać na takie traktowanie, bo w ten sposób narażamy innych na trafienie do takiego lekarza – ignoranta. Zły lekarz żeruje na Twojej niewiedzy i poczuciu „Pan Doktor jest jedyny na wsi i trzeba go słuchać”. To nie te czasy Bejbe! Zły lekarz wykończy Ciebie i wykończy innych, jest niekompetentny i jedyne na co zasługuje, to 8 stów zasiłku!

Mam nadzieję, że Wy natrafiacie tylko na dobrych lekarzy, a ja po prostu szczęśliwym trafem trafiłam do tych najgorszych. Przepraszam, że nie zapisałam ich nazwisk i nie mogę Was ostrzec.

Jednocześnie też dziękuję dwóm dobrym lekarzom, którzy zdiagnozowali moją chorobę i  dość dobrze nią pokierowali. Wierzę, że tych dobrych jest więcej, a kiepska statystyka w mojej historii choroby jest po prostu przykrym zbiegiem okoliczności.


LIST DO MOICH EX LEKARZY – bardzo złych lekarzy:

Powiedzcie mi, czy bardzo Was bawiło, gdy wmawialiście młodej dziewczynie, że wymyśla sobie problemy? Że wyolbrzymia, że przesadza, że w ogóle to pewnie uczyła się w nocy i dlatego miała problemy z sennością?

Powiedzcie, czy dobrze się bawiliście, gdy mówiliście nastolatce, że jej depresja jest wywołana przewrażliwieniem i huśtawką nastrojów? Że jest młoda i głupia, i żeby poczekała aż jej minie?

Czy świadomie wmawialiście mi, że nigdy nie schudnę i zawsze będę puchnąć jak martwy szczur w przydrożnym kanale, bo jestem chora i zawsze będę czuła się do dupy? 

Czy to był tylko żart gdy mówiliście, że to normalka, że włosy wylatują garściami, i żebym dała spokój bo życia nie znam?

Czy naprawdę przespaliście wykłady z dietetyki i fizjoterapii i nie wiecie, że styl życia ma ogromny wpływ na to, jak czują się Haszipoczwarki?

Ukradliście mi kilka ładnych lat życia. Wsadziliście mnie do więzienia niemocy i bezsilności. Ale nawet Wam nie życzę tego, przez co przeszłam. Taki jestem łaskawy & wyrozumiały ixon.


Eh. Wściekłam się znowu. Jak zawsze, gdy do tego wracam.


Dziewczynki, zdrówka i dobrych specjalistów Wam życzę, bo ich również nie brakuje!

ixon, xoxo!
Wszystkie eksperymenty opisane na blogu zostały przetestowane na zwierzętach; Hashipoczwary biorące w nim udział znacznie ucierpiały. Autorka nie bierze odpowiedzialności za efekty uboczne stosowania zaleceń, w szczególności na stan Waszych Haszipoczwarek.


twitter haszimoto hashimoto pinterest hashimoto haszimoto facebook haszimoto

INNE SOCZYSTE ARTYKUŁY

dieta bezglutenowa hashimoto sekrety

dieta bezglutenowa hashimoto sekrety

fit produkty

suplementy diety hashimoto tarczyca

czynnosc niedoczynnosci motywacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *