Przeciwciała Hashimoto – tajemnicze anty-pm

Życie jest do dupy. Za mało zarabiam, ale nie mogę zmienić pracy, bo nigdzie nie znajdę nowej. Moje umiejętności są marne, a jest już za późno, żeby się dokształcić.

Moja cera dawno straciła blask, a może w ogóle nigdy go nie miała? Włosy suche, łamią się, wypadają. I ciekawe, kiedy dostanę tego zapalenia stawów i cukrzycy, nie mogę się doczekać. Chciałabym zacząć ćwiczyć, może znaleźć jakąś pasję ale… I tak nikt tego nie doceni. A może to wszystko to kłamstwa? Może to tylko przeciwciała anty-pm są odpowiedzialne za moje niepowodzenia?

Hashimoto ma wiele twarzy. Raz masz podwyższone stężenie przeciwciał anty-tg, raz anty-tpo, ale prawie zawsze zapaleniu tarczycy towarzyszy wzrost przeciwciał anty-pm. To są przeciwciała, które stają na drodze spełnienia Twoich marzeń i każdego dnia wmawiają Ci, że jesteś beznadziejna. Jeśli poziom przeciwciał anty-pm jest u Ciebie zbyt wysoki, zapomnij o efektywnym odchudzaniu, zapomnij o powrocie do normalnego życia, zapomnij o udanym związku. Przeciwciała hashimoto – o co chodzi z tymi anty-pm?

Przeciwciała hashimoto anty-pm to małe skurczybyki, które są odpowiedzialne za anty-pozytywne myślenie.

 

przeciwciala hashimoto depresja

Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp je słowem wyzwanie. Życie stanie się nagle bardziej podniecające i interesujące.

Donna Watso

Przeciwciał anty-pm nie zmierzysz w laboratorium. Pani doktor nie powie Ci, jak dużo ich masz ani jak bardzo wzrosły od ostatniej wizyty. Jeśli jednak w Twoim życiu przeważają myśli typu:

  • I tak nic mi się nie uda
  • I nic ciekawego już mnie nie spotka
  • Jestem głupia I nic nie potrafię
  • Boję się przyszłości, chyba sobie nie poradzę

to możesz być pewna, że anty-pm są również Twoim problemem. Anty-pozytywne myśli, towarzyszące depresji I kapryśnym hormonom tarczycy, dopadają Cię z każdej strony I…. stają na drodze Twojego szczęścia. Te przeciwciała możesz bez problemu wyeliminować, na kilka sposobów. Najlepiej, jeśli zastosujesz je wszystkie naraz I zaczniesz walczyć z toksycznym myśleniem, gdy tylko zacznie ono kiełkować w Twojej głowie.

przeciwciała anty-pm w hashimoto - so fuckin sad!

przeciwciała anty-pm w hashimoto

Przeciwciała hashimoto anty-pm, czyli syndrom anty-pozytywnego myślenia, to spory problem towarzyszący Hashimoto. Tarczyca w ogromnym stopniu warunkuje nasz poziom motywacji, nastawienia do życia I siebie samego oraz innych. Czasami ktoś może odebrać Hashiopoczwarkę jako leniwą, wredną, nudną babę, a tak naprawdę to są… objawy Hashimoto….

JAK ZWALCZYĆ PRZECIWCIAŁA ANTY-PM? 

ixon, xoxo


Wszystkie eksperymenty opisane na blogu zostały przetestowane na zwierzętach; Hashipoczwary biorące w nim udział znacznie ucierpiały. Autorka nie bierze odpowiedzialności za efekty uboczne stosowania zaleceń, w szczególności na stan Waszych Haszipoczwarek.

dieta bezglutenowa hashimoto sekrety

dieta bezglutenowa hashimoto sekrety

przeciwciala anty hashimoto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *