Hashimoto alkohol – czy tarczyca lubi imprezki?

Wódeczka, drinki i umięśnieni chłopcy? Wojna z Hashimoto to nie tylko dieta bezglutenowa, spanko o 21 i modlitwa do Bozi o kapkę zdrówka.

Choć Hashimoto stabilizuje nieco styl życia i kładzie nacisk na troskliwe traktowanie swojego ciała, trzeba czasem podensić, chlapnąć sobie coś mocniejszego I zjeść glutowego kebaba nad ranem. Trzaskające kolana I drżące mięśnie pewnie szybko sprowadzają Cię do pionu, ale bez przesady – tańczyć trzeba.

Hashimoto Alkohol Tańce i swawole. Jeśli prowadzisz ustabilizowany styl życia, jesteś grzeczna I poukładana – tym lepiej dla Ciebie. Jeśli jednak zdarza się, że nie możesz odmówić I musisz iść na imprezkę, zapamiętaj sobie jedno – ostatecznie, raz się żyje. Nie umrzesz od jednego drinka, nie umrzesz od jednego ciastka ani od jednej zarwanej nocki.
Jedno jest pewne – alkohol, opary tytoniowe I zarwana nocka na pewno pozbawią Cię mnóstwa minerałów i mikroelementów – to trzeba będzie naprawić.

alkohol hashimoto tarczyca

 

Jak pomóc tarczycy szybko wytrzeźwieć? Hashimoto alkohol i jak po tym wszystkim żyć dalej w zdrowiu:

  • Przed imprezą – dużo witaminy C. Suplementacja witaminą C uodporni organizm I pomoże szybciej przetrawić alkohol.
  • Przed imprezą – dużo pij. Nawadnianie organizmu jest ważne każdego dnia, ale pamiętaj, że alkohol bardzo odwadnia – a odwodniony organizm to słaby organizm.
  • Przed imprezą – zjedz porządny obiad, najlepiej z większą niż zwykle ilością tłuszczyku. Picie na pusty żołądek oznacza szybką banię i pewnego kaca – fizycznego I moralnego.
  • W trakcie imprezy – dużo, dużo wody – najlepiej z cytryną. Jeśli Twoim celem nie jest schlać się do nieprzytomności, to picie wody pomiędzy drinkami dodatkowo wypełni Twój żołądek, więc automatycznie wypijesz mniej. No I dodatkowo się nawodnisz.
  • Po imprezie – witamina C, magnez I duuuużo wody. Alkohol wypłukuje witaminy, minerały I robi wiele szkód w organizmie, ale te trzy rzeczy – magnez, wit.C I woda postawią Cię szybciej do pionu.A od siebie dodam, że jeśli pijesz:
  • zbyt często
  • zbyt dużo
  • lub by poprawić sobie humor

To witaminka C nie pomoże I powinnaś zastanowić się nad ogólnym stanem swojego zdrowia psychicznego. By nie popłynąć za daleko.

ixon, xoxo


 

Wszystkie eksperymenty opisane na blogu zostały przetestowane na zwierzętach; Hashipoczwary biorące w nim udział znacznie ucierpiały. Autorka nie bierze odpowiedzialności za efekty uboczne stosowania zaleceń, w szczególności na stan Waszych Haszipoczwarek.

zycie przez szybe depresja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *