Hashimoto a syrop glukozowo-fruktozowy czyli why my ass is so big?

Na Hashimoto najlepsza >DIETA BEZGLUTOWA< (klik!)
Syrop glukozowo-fruktozowy, czający się w jogurcikach na sranie, w wódeczkach smakowych i w eko sreko płatkach muesli jest naprawdę bardzo GLUTOWYM składnikiem. Gdy jesz produkty bogate w syrop glukozowo – fruktozowy, Twój poziom cukru winduje w górę jak petarda. Ty masz haj, jest słodko i smakowicie, a Twoja tarczyca płacze. Syrop glukozowo fruktozowy i Hashimoto to świetni przyjaciele, którzy sprowadzą Cię na samo dno – utuczą, zmulą, zaleją falą stanów zapalnych i przy okazji rozwalą jelita. To tak w skrócie.

SYROP GLUKOZOWO-FRUKTOZOWY jest produktem bardzo wysoko przetworzonym. Chciwi producenci żywności zdają sobie sprawę, jak bardzo jest szkodliwy, jednak jest dużo łatwiejszą formą osładzacza – lepiej miesza się on z żywnością, jest tani jak syf spod lodówki i przy okazji robi Ci choroby, więc producenci supli i leków klepią się wzajemnie po plecach z producentami eko sreko jogurcików owocowych. Syrop glukozowo-fruktozowy otrzymuje się w wyniku przetworzenia kukurydzy, więc w pakiecie otrzymujemy też smakowitą dawkę round-upa (Silnie toksyczny antychwast, którym rolnicy podlewają kukurydzę GMO, by ta rosła jak szalona i nie żarło jej nic, prócz głupich ludzi).

SYROP GLUKOZOWO-FRUKTOZOWY, robi takie ładne rzeczy jak:

– sprzyja otyłości bardziej niż cokolwiek innego, gdyż receptory poczucia sytości nie potrafią jej odczytać. Żremy jak głupi, a nasz organizm myśli, że nie żremy w ogóle.

– sprzyja otyłości jeszcze bardziej, bo przestawia cielsko na produkcję komórek tłuszczowych, SZCZEGÓLNIE fruktoza upodobała sobie otłuszczanie narządów wewnętrznych, co prowadzi do śmierci i smutku

– rozwala jelito – powoduje zaostrzenie się lub pojawienie Zespołu Jelita Drażliwego

– sprzyja pojawieniu się cukrzycy nabytej, oraz zaostrza objawy już nabytej.

To wszystko wypisane powyżej, tyczy się ludzi ZDROWYCH. Ludzi, którzy nie walczą z Hashimoto.

syrop glukozowo fruktozowy gdzie
 Lodzik – tutaj zawsze czai się syrop glukozowo-fruktozowy

Gdzie znajdę syrop-glukozowo fruktozowy?

  • w lodach. Kilka lat temu próbowałam znaleźć choćby jedno maleńkie, malenieczkie, nawet i milion razy za drogie, pudełeczko lodów bez syropu glukozowo – fruktozowego. Uwierzcie mi Girls, to jest niemożliwe. Wypięłam się na producentów lodów i polecam >lody bananowe DIY < (klik!)
  • w batonikach, czekoladach, wszystkich cukieraskach. Tym i tak gardzimy, bo to syf spod lodówki i gluty.
  • w muesli eko sreko i jogurcikach na dobre sranie – o tak, zapewne, gdy nabawisz się Zespołu Jelita Drażliwego, bedziesz srała aż Ci się uszy będą trzęsły. A energiczne batoniki spasą Ci dupiszcze szybciej, niż dostarczą realnej energii która pozwoli Ci wysprzątać mieszkanie.
  • w wódeczkach i likierach. Producenci alkoholu z jakiejś przyczyny nie muszą pisać, co do niej wlewają, być może z założenia alko to syf i każdy kto go pije postrzegany jest jako nieszanujący siebie bezmózg. Dlatego osobiście polecam picie wytrawnych alkoholi, jeśli już musisz się uwalić.
  • w sokach i oranżadach. Tam zawsze czają się mocne gluty, ale syrop glukozowo-fruktozowy pojawia się szczególnie często. Gardź i oddaj wrogowi.
    soki syrop glukozowo fruktozowySoki, napoje – syrop glukozowo fruktozowy cudownie się rozpuszcza, dlatego producenci napojów go uwielbiają.

Hashimoto to ciągła wojna, a stany zapalne to walki, w których zawsze to Ty jesteś przegrana. Syrop glukozowo – fruktozowy winduje poziom cukru we krwi, tym samym wznieca stany zapalne w organizmie jak szatan. Płacze Twoja tarczyca, płacze skóra, płaczą flaki i płacze system odpornościowy. Komórki tłuszczowe mnożą się jak króliki i płaczą Twoje obcisłe rurki.

Siups! Syrop glukozowo-fruktozowy to żarcie dla Hashipoczwar. Ty swoją Haszipoczwarę chcesz rozwalić patelnią , więc nie jedz tego, nigdy. I ostrzeż przyjaciół, im też to nie służy.

ixon, xoxo

___________________________________________

Wszystkie eksperymenty opisane na blogu zostały przetestowane na zwierzętach; Hashipoczwary biorące w nim udział znacznie ucierpiały. Autorka nie bierze odpowiedzialności za efekty uboczne stosowania zaleceń, w szczególności na stan Waszych Haszipoczwarek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *